Een schouwklok 'Het Gebed', verguld en gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:14 x W:37 x H:43 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een schouwklok 'Het Gebed', verguld en gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:14 x W:37 x H:43 cm) |
Afmetingen | 14 x 37 x 43 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 258 |
Lot ID | 19355 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200