Een schouwklok 'Het Gebed', verguld en gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:14 x W:37 x H:43 cm)

Hamerprijs: € 260

Een schouwklok 'Het Gebed', verguld en gepatineerd brons.

Getekend op de wijzerplaat  'Pasquet à Bordaux'. Touwtjesslinger. Slinger vervangen, bel ontbreekt.

19de eeuw.

14 x 37 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

258

19355

Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120