Titel | Een uitzonderlijk grote Engelse wijnkoeler of Cellarette, Mahonie, 19de eeuw. (D:46 x W:79 x H:51 cm) |
Afmetingen | 46 x 79 x 51 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 214 |
Lot ID | 19352 |
- missing the zink liner.
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300