Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Palmboom wandlamp' messing en koper. (W:120 x H:81 cm)

Hamerprijs: € 380

Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Palmboom wandlamp' messing en koper.

Een wandlicht gemaakt uit koper.

Daniel DHAESELEER (XX-XXI)

120 cm

81 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

68

19348

Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)
Daniel DHAESELEER (XX-XXI)

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250