Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Palmboom wandlamp' messing en koper. (W:120 x H:81 cm)
Hamerprijs: € 380
Daniel DHAESELEER (XX-XXI) |
Titel | Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Palmboom wandlamp' messing en koper. (W:120 x H:81 cm) |
Breedte/diepte | 120 cm |
Hoogte | 81 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 475 |
Lot nummer | 68 |
Lot ID | 19348 |
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340