Een geglazuurde terracotta plaquette van Heilige Fraciscus van Assisi met een kruis. 18de/19de eeuw. (W:40 x H:56 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een geglazuurde terracotta plaquette van Heilige Fraciscus van Assisi met een kruis. 18de/19de eeuw. (W:40 x H:56 cm) |
Breedte/diepte | 40 cm |
Hoogte | 56 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 489 |
Lot ID | 19346 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340