Een grote mammoet tand met fragment van een kaak. (D:15 x W:36 x H:25 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een grote mammoet tand met fragment van een kaak. (D:15 x W:36 x H:25 cm) |
Afmetingen | 15 x 36 x 25 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 213 |
Lot ID | 19343 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340