Een set van 3 beelden gemaakt uit kunstbrons. 19de en 20ste eeuw. (W:44 x H:66 cm)
Lot 363

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een set van 3 beelden gemaakt uit kunstbrons.

O.a. Jeanne D'arc te paard en twee engelen. Getekend Louis Moreau en Drouot.

19de en 20ste eeuw.

44 cm

66 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

363

19340

Jeanne Louise MILDE (act.c.1930-c.1970) 'Rustende Dame' terracotta. (L:26 x W:30 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons. (L:16 x W:12 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine. (L:7,5 x W:8 x H:29,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

P. LAMBERT (XX) 'Paardrijder' gepatineerd brons, Ducros Gieterijstempel. (L:15 x W:27 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons. (H:16,5 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Michelangelo, 'Lorenzo Di Medici', gepatineerd brons. (L:23 x W:19 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons. (L:32 x W:31 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200