Titel | Een set van 3 beelden gemaakt uit kunstbrons. 19de en 20ste eeuw. (W:44 x H:66 cm) |
Breedte/diepte | 44 cm |
Hoogte | 66 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 363 |
Lot ID | 19340 |
Jeanne Louise MILDE (act.c.1930-c.1970) 'Rustende Dame' terracotta. (L:26 x W:30 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons. (L:16 x W:12 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine. (L:7,5 x W:8 x H:29,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
P. LAMBERT (XX) 'Paardrijder' gepatineerd brons, Ducros Gieterijstempel. (L:15 x W:27 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons. (H:16,5 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500