Een paar Chinese Famille Verte borden met drakendecor. 20ste eeuw. (D:21 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een paar Chinese Famille Verte borden met drakendecor. 20ste eeuw. (D:21 cm) |
Diameter | 21 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 136 |
Lot ID | 19330 |
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500