Een antiek Astrologisch manuscript, 19de/20ste eeuw. (W:13 x H:21 cm)

Hamerprijs: € 1.100

Een antiek Astrologisch manuscript, 19de/20ste eeuw.

Een Arabisch manuscript/boek met 28 pagina's, telkens 15 regels in 2 kolommen, geschreven in het zwarte 'Naksh' schrift. Gouden randjes en met een royale blauwe en vergulde decoratie. Dit manuscript bevat 37 tekeningen.

Het boek beschrijft de sterren in poetische verzen. Toegewezen aan Abu Ali, zoon van de bekende astroloog Abu al-Hussein Abd al-Rahman al-Sufi (d. 376 AH), auteur van 'Suwar al-Kawabiyya'. De auteur heeft dit geschonken aan  Shahanshah, de broer van zijn Excellentie Fakharallah.

13 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

193

19319