Verras me
Terug naar account
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)

Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 500

Omschrijving van het lot


Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans.

Gemerkt Cassina. 

Product details
Artiesten

Mario BELLINI (1935)

Titel

Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)

Afmetingen

82 x 180 x 72 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

26

Lot ID

19308

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)
Mario BELLINI (1935) 'Waarschijnlijk DUC 405' voor Cassina. Twee zetels en drie ottomans. (D:82 x W:180 x H:72 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MID-CENTURY
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MID-CENTURY
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (W:130 x H:225 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MID-CENTURY
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal, blauwe en witte glazuur' voor Amphora. (H:16 x D:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Vier identieke leder en houten 'lounge chairs', circa 1960. (L:94 x W:96 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MID-CENTURY
Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200