Verras me
Terug naar account
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)

Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960

Product details
Titel

Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)

Afmetingen

39 x 144 x 123 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

25

Lot ID

19307

Conditie rapport


- Use marks. 

Referenties


Detailfoto's


Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Trein Coupé bank, 2de Klasse'. (L:105 x W:130 x H:195 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MID-CENTURY
Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MID-CENTURY
Een paar wandlichten met schelpen, gemonteerd op koper. Circa 1950. (L:13 x W:26 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MID-CENTURY
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MID-CENTURY
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MID-CENTURY
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MID-CENTURY
Een decoratieve tafellamp gemonteerd met een witte koraal. Circa 1980. (L:25 x W:39 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340