Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een mid-century barkast, teak fineer. Circa 1960 (D:39 x W:144 x H:123 cm) |
Afmetingen | 39 x 144 x 123 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 25 |
Lot ID | 19307 |
- Use marks.
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600