Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'Sater en Nymph' olie op doek. 1943. (W:60 x H:70 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 600

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'Sater en Nymph'

Een schilderij, olie op doek.

Getekend en gedateerd bovenaan links. 1943.

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996)

60 cm

70 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

441

19060

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jacques BILLE (1880-c.1943) 'Bloemen' 1920. (W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600