Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) 'Le Chapeau épinglé' een ets. (W:8,6 x H:11,8 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 400

Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) 'Le Chapeau épinglé' een ets.

Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919)

8,6 cm

11,8 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

398

18919

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500