Limoges France, een 99-delig porselein dineer en koffieservies. (D:24,5 x W:30 x H:16 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 1.600

Limoges France, een 99-delig porselein dineer en koffieservies. Alle onderdelen afgewerkt met goudverguld gecombineerd met groen porselein.

Onderaan gemerkt M.T Nicolas, Veritable incustation double dorure, Polie a l'agate. Limoges, France.

24,5 x 30 x 16 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

249

18912

Bestaande uit:

24 grote borden
12 soepborden
12 kleine borden
12 dessertborden
16 koffietassen en 16 ondertassen
Koffiekan
Melkkan
Suikerpot
Serveerschaal
Serveerschaal ovaal
Sauskom
Soepterrine met onderschaal

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300