Verras me
Terug naar account
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)

Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 850

Omschrijving van het lot


Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw.

Tweede helft van de 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)

Afmetingen

44 x 120 x 106 cm

Veilingsdatum

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

198

Lot ID

18911

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)
Een kast, houtfineer brons gemonteerd in Lodewijk XVI stijl met een marmer blad. 20ste eeuw. (D:44 x W:120 x H:106 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Trein Coupé bank, 2de Klasse'. (L:105 x W:130 x H:195 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MEUBELEN
8 stoelen in Neogotische stijl, gesculpteerd hout. Circa 1900. (L:54 x W:48 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

MEUBELEN
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300