Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) |
Titel | Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D: |
Afmetingen | 62 x 130 x 90 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 4.000 |
Lot nummer | 221 |
Lot ID | 18803 |
- The marble has been restored in the centre.
- Some overall wear and tear.
- Old restorations.
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.
Schattingsprijs: € 200 - 300