Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:
Lot 221

Schattingsprijs: € 3.000 - € 4.000

Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Epoque Lodewijk XV' palissander en andere fineer, verguld bronzen beslag. Afgewerkt met een Breche D'Alep marmer blad.

Getekend 'I.G. SCHLICHTIG' onder het marmer blad, op twee plaatsen.

18de eeuw.

Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782)

62 x 130 x 90 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 4.000

Lot nummer

221

18803

- The marble has been restored in the centre.
- Some overall wear and tear.
- Old restorations.

Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Train Coupé bank, 2de Klasse'

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001.

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340