Een antieke bijzettafel, Lodewijk XV, marqueterie gemonteerd met brons. 18de eeuw. (D:43 x W:64 x H:67 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 550

Een antieke rechthoekige bijzettafel, Lodewijk XV, marqueterie gemonteerd met verguld brons.

18de eeuw.

43 x 64 x 67 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

220

18801

- Old restorations
- Cracks forming in the top.

Otherwise in good condition.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500