Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm) |
Afmetingen | 63 x 89 x 75 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 661 |
Lot ID | 18768 |
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800