Verras me
Terug naar account
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)

Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 260

Omschrijving van het lot


Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)

Afmetingen

63 x 89 x 75 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

661

Lot ID

18768

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)
Een paar Oosterse stoelen, 20ste eeuw. (D:63 x W:89 x H:75 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

MEUBELEN
Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900. (L:55 x W:44 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500