Verras me
Terug naar account
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)

Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 160

Omschrijving van het lot


Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)

Afmetingen

57 x 64 x 75 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

660

Lot ID

18767

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)
Een paar armstoelen met dik geweven riet, 20ste eeuw. (D:57 x W:64 x H:75 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:73 x W:120 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MEUBELEN
Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250