Een antieke Engelse tafelklok met 3 gongen. Verzilverde wijzerplaat en Snek aandrijving, 19de eeuw. (D:25 x W:36 x H:48 cm)

Hamerprijs: € 300

Een Engelse tafelklok met 3 gongs.

Verzilverde wijzerplaat en Snek aandrijving, 19de eeuw.

Originele opwindsleutel en slinger aanwezig.

25 x 36 x 48 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

773

18763

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 80 - 120