Een paar haardvuurbokken versierd met putti in Louis XV stijl. 19de eeuw. (W:33 x H:30 cm)
Hamerprijs: € 180
Titel | Een paar haardvuurbokken versierd met putti in Louis XV stijl. 19de eeuw. (W:33 x H:30 cm) |
Breedte/diepte | 33 cm |
Hoogte | 30 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 793 |
Lot ID | 18721 |
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 120 - 180