Een paar haardvuurbokken versierd met putti in Louis XV stijl. 19de eeuw. (W:33 x H:30 cm)

Hamerprijs: € 180

Een paar haardvuurbokken gemaakt uit gepolijst en gepatineerd brons en versierd met putti in Louis XV stijl.

19de eeuw.

33 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

793

18721

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300