Titel | Een Oost-Europese icoon 'Hemelvaart van Elias', 18de/19de eeuw. (W:30 x H:35,5 cm) |
Breedte/diepte | 30 cm |
Hoogte | 35,5 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 175 |
Lot ID | 18704 |
Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600