Drie tafelkandelaars, verguld brons en Boulle, schildpad en koper inlegwerk. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:12 x W:26 x H:39 cm)
Hamerprijs: € 650
Titel | Drie tafelkandelaars, verguld brons en Boulle, schildpad en koper inlegwerk. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:12 x W:26 x H:39 cm) |
Afmetingen | 12 x 26 x 39 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 813 |
Lot nummer | 777 |
Lot ID | 18691 |
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300