Een antieke tafelspiegel, Boulle, schildpad en koper inlegwerk, Napoleon 3. 19de eeuw. (D:30 x W:52 x H:73 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een antieke tafelspiegel, Boulle, schildpad en koper inlegwerk, Napoleon 3. 19de eeuw. (D:30 x W:52 x H:73 cm) |
Afmetingen | 30 x 52 x 73 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 616 |
Lot ID | 18690 |
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340