Een paar bijzetstoeltjes in Boulle techniek, schildpad- en koper inlegwerk, Napoleon 3, 19de eeuw. (D:47 x W:46 x H:90 cm)

Hamerprijs: € 2.400

Een paar bijzetstoeltjes in Boulle techniek, schildpad- en koper inlegwerk, Napoleon 3, 19de eeuw.

Afgewerkt met verguld brons en vernieuwde cannage.

Volledig gerestaureerd.

47 x 46 x 90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.000

Lot nummer

621

18684

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 100 - 200