Een 'Secrétaire' kast, Boule, Schildpad en koper inleg, Napoleon 3, 19de eeuw. (D:36 x W:63 x H:123 cm)

Hamerprijs: € 1.600

Een 'Secrétaire' kast, Boule, Schildpad en koper inleg, Napoleon 3, 19de eeuw.

Rijk versierd met verguld brons.

Volledig gerestaureerd.

36 x 63 x 123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

613

18680

Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een

Schattingsprijs: € 240 - 340

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300