Een paar grote urnes met een deksel, staande op een pedestal, beton, 20ste eeuw. (D:50 x W:67 x H:173 cm)
Lot 492

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een paar grote urnes met een deksel, staande op een pedestal, beton, 20ste eeuw.

50 x 67 x 173 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

492

18631

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500