Een paar tuinsokkels, beton in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (D:44 x W:80 x H:40 cm)
Lot 483

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Een paar tuinsokkels, beton in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

De pedestals hebben een dubbelzijdig decor.

44 x 80 x 40 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

483

18627

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500