Een lezenaar, eik in neogotische stijl, afgewerkt met een IHS logo. (D:34 x W:35 x H:29 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een lezenaar, eik in neogotische stijl, afgewerkt met een IHS logo. (D:34 x W:35 x H:29 cm) |
Afmetingen | 34 x 35 x 29 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 200 |
Lot ID | 18622 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)