Een groot schilderij 'De Geboorte Van Jezus' olie op doek. (W:106 x H:145 cm)

Hamerprijs: € 1.000

Een groot schilderij 'De Geboorte Van Jezus' olie op doek.

106 cm

145 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

161

18617

Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij
Een groot schilderij

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)