Een kelk met pateen, verguld metaal in neogotische stijl. 305g. (H:19,5 x D:12,5 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een kelk met pateen, verguld metaal in neogotische stijl. 305g. (H:19,5 x D:12,5 cm) |
Hoogte | 19,5 cm |
Diameter | 12,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 236 |
Lot ID | 18602 |
Schattingsprijs: € 700 - 900
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600