Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenranken. België, 19de eeuw. (D:20 x W:30 x H:62,5
Lot 233

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenraken. België, 19de eeuw.

Stralen en kruis bovenaan gemaakt uit messing.

Gemerkt C. De Keuckelaere, Gent.
Gemerkt Vandenhende Armand Joseph, Essayeur.

Gemerkt België, 934/1000 en gemaakt tussen 1831 en 1869.

Bruto gewicht: 2387g.

20 x 30 x 62,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

233

18600

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500