Titel | Een antieke houtsculptuur van Sint-Anna met kind, verguld en polychromie. 18de/19de eeuw. (D:51 x W:58 x H:118 cm) |
Afmetingen | 51 x 58 x 118 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 494 |
Lot ID | 18599 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 500 - 700