Viarmé, een luchter, kunstglas, decor van vogels, Art Deco. (D:35 cm)
Lot 401

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Viarmé, een luchter, kunstglas, decor van vogels, Art Deco.

Getekend Ets Viarmé, made in France.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

35 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

401

18596

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schenkkan, verguld metaal en glas, Art Nouveau. (L:16 x W:20 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250