Titel | Viarmé, een luchter, kunstglas, decor van vogels, Art Deco. (D:35 cm) |
Diameter | 35 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 401 |
Lot ID | 18596 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schenkkan, verguld metaal en glas, Art Nouveau. (L:16 x W:20 x H:39 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250