Deknudt, een vergulde spiegel, 20ste eeuw. (W:76 x H:124 cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Deknudt, een vergulde spiegel, 20ste eeuw. (W:76 x H:124 cm) |
Breedte/diepte | 76 cm |
Hoogte | 124 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 630 |
Lot ID | 18579 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600