Deknudt, een vergulde spiegel, 20ste eeuw. (W:76 x H:124 cm)

Hamerprijs: € 120

Deknudt, een vergulde spiegel, 20ste eeuw.

76 cm

124 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

630

18579

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500