Twee verzegelde theca's met relikwieën: S. Cruxis D.N.J.C. & Theresia van het Kind Jezus (W:0,37 cm)

Hamerprijs: € 650

Twee verzegelde theca's met relikwieën

- S. Cruxis D.N.J.C. of Heilig Kruis van Jesus Christus.
- Theresia van het Kind Jezus or Theresia van Lisieux

Thecas zonder documenten. U koopt de theca's, het relikwie is een gift.

0,37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

247

18555

Twee verzegelde theca
Twee verzegelde theca
Twee verzegelde theca
Twee verzegelde theca
Twee verzegelde theca
Twee verzegelde theca

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300