Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Saint Gerardus Majella (W:2,2 cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Saint Gerardus Majella (W:2,2 cm) |
Breedte/diepte | 2,2 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 243 |
Lot ID | 18549 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600