Een groot reliquarium met 26 relikwieën, en een relikwie van het Heilige Kruis. (W:29 x H:49 cm)
Hamerprijs: € 8.000
Titel | Een groot reliquarium met 26 relikwieën, en een relikwie van het Heilige Kruis. (W:29 x H:49 cm) |
Breedte/diepte | 29 cm |
Hoogte | 49 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 10.000 |
Lot nummer | 250 |
Lot ID | 18547 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300