Verras me
Terug naar account
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Lot 649

Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)

Hoogte

21 cm

Diameter

23 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

649

Lot ID

18510

Conditie rapport


The baskets are missing 1 ring. 

Referenties


Detailfoto's


Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)
Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een antieke geldkoffer, hout gemonteerd met smeedijzer, circa 1500. (L:77 x W:44 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een Japanse 'Tansu' kleerkast, hout gemonteerd met metaal. (L:43 x W:111 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
8 stoelen in Neogotische stijl, gesculpteerd hout. Circa 1900. (L:54 x W:48 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800