Titel | Een paar bloemenmandjes, Edwardian, mahoniehout, Engeland. (H:21 x D:23 cm) |
Hoogte | 21 cm |
Diameter | 23 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 649 |
Lot ID | 18510 |
The baskets are missing 1 ring.
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600