Een console met marmer blad en gedragen door vissen en een hoge spiegel, Empire, Baylanders Spegelfabrik. 19de eeuw. (D:50 x W:
Lot 626

Schattingsprijs: € 3.000 - € 4.000

Een console met marmer blad en gedragen door vissen en een hoge spiegel .
Vergulde houtsculpturen.

Zweden, Empire, 19de eeuw.

Spiegel gemerkt: Baylanders Spegelfabrik

50 x 78 x 303 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 4.000

Lot nummer

626

18504

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340