Titel | Een console met marmer blad en gedragen door vissen en een hoge spiegel, Empire, Baylanders Spegelfabrik. 19de eeuw. (D:50 x W: |
Afmetingen | 50 x 78 x 303 cm |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 4.000 |
Lot nummer | 626 |
Lot ID | 18504 |
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300