Eugène MARIOTON (1854-1933) 'Esmeralda' gepatineerd brons (D:14 x W:15 x H:45 cm)
Hamerprijs: € 250
Eugène MARIOTON (1854-1933) |
Titel | Eugène MARIOTON (1854-1933) 'Esmeralda' gepatineerd brons (D:14 x W:15 x H:45 cm) |
Afmetingen | 14 x 15 x 45 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 14 |
Lot ID | 18485 |
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300