Eugène MARIOTON (1854-1933) 'Esmeralda' gepatineerd brons (D:14 x W:15 x H:45 cm)

Hamerprijs: € 250

Eugène MARIOTON (1854-1933) 'Esmeralda'

Een figuur met tamboerijn, gepatineerd brons.

Getekend Marioton.

Eugène MARIOTON (1854-1933)

14 x 15 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

14

18485

Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)
Eugène MARIOTON (1854-1933)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000