Een miniatuur model van een 'Zonne-kannon', brons gemonteerd op mamer. 19de eeuw. (D:22 x W:27 x H:19 cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een miniatuur model van een 'Zonne-kannon', brons gemonteerd op mamer. 19de eeuw. (D:22 x W:27 x H:19 cm) |
Afmetingen | 22 x 27 x 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 787 |
Lot ID | 18484 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340