Titel | Val Saint Lambert, een grote geslepen en gekleurde kristallen vaas. 72/659. (H:29 x D:25 cm) |
Hoogte | 29 cm |
Diameter | 25 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 439 |
Lot ID | 18483 |
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250