Dominique ALONZO (act.1910-1930) 'Maria' een vuurverguld beeld, brons. 19de eeuw. (D:10 x W:10 x H:32 cm)

Hamerprijs: € 600

Dominique ALONZO (act.1910-1930) Maria, een vuurverguld beeld, brons gemonteerd op een onyx sokkel.

Getekend D. Alonzo.

19de eeuw.

Dominique ALONZO (act.1910-1930)

10 x 10 x 32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

194

18479

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 150