Dominique ALONZO (act.1910-1930) 'Maria' een vuurverguld beeld, brons. 19de eeuw. (D:10 x W:10 x H:32 cm)
Hamerprijs: € 600
Dominique ALONZO (act.1910-1930) |
Titel | Dominique ALONZO (act.1910-1930) 'Maria' een vuurverguld beeld, brons. 19de eeuw. (D:10 x W:10 x H:32 cm) |
Afmetingen | 10 x 10 x 32 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 750 |
Lot nummer | 194 |
Lot ID | 18479 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300