Een antieke vaandel 'Harmonie Saint Germain à Couvin', gebruikt in een parade. 1929. (W:76 x H:150 cm)
Lot 785

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een antieke vaandel 'Harmonie Saint Germain à Couvin', gebruikt in een parade of fanfare. 1929.

Dik goudbrokkat borduurwerken en afgewerkt met Cabochons.

76 cm

150 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

785

18472

Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel
Een antieke vaandel

Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500