Titel | Een grote 'Lampe Belge' decor van putti, brons en glas. 20ste eeuw. (D:40 x W:94 x H:97 cm) |
Afmetingen | 40 x 94 x 97 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 465 |
Lot ID | 18467 |
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250