Verras me
Terug naar account
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)

Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 800

Omschrijving van het lot


Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet.

Product details
Titel

Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)

Afmetingen

62 x 115 x 84 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

629

Lot ID

18456

Conditie rapport


Generally in good and solid condition. 

The caning in one of the sofas/settees is loose in the front and has to be replaced. 

Referenties


Detailfoto's


Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl, afgwerkt met gevlochten riet. (D:62 x W:115 x H:84 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke 'Secretaire', Frankrijk, Empire periode. 19de eeuw. (L:57 x W:101 x H:147,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

MEUBELEN
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800