Titel | Een paar vuurkorven, metaal, 20ste eeuw. (H:71,5 x D:59 cm) |
Hoogte | 71,5 cm |
Diameter | 59 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 491 |
Lot ID | 18451 |
Generally in good, strong condition.
One of the fire pits is missing the metal plate on the bottom.
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 700