G. Thomas, een wereldbol met maan, gemonteerd op een messing voet. (W:43 x H:59 x D:30 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | G. Thomas, een wereldbol met maan, gemonteerd op een messing voet. (W:43 x H:59 x D:30 cm) |
Breedte/diepte | 43 cm |
Hoogte | 59 cm |
Diameter | 30 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 797 |
Lot ID | 18440 |
The name Thomas has been written over with a magic marker.
The set is probably a mariage.
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340