Verras me
Terug naar account
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)

Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 1.200

Omschrijving van het lot


Een paar kandelaars, porselein gemonteerd met brons, ramskoppen en bloemendecors.

19de eeuw. 

Product details
Titel

Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)

Afmetingen

30 x 28 x 53 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

776

Lot ID

18439

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)
Een paar kandelaars afgewerkt met ramskoppen en bloemendecors. Brons op porselein. (D:30 x W:28 x H:53 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500