Titel | Val Saint Lambert, 3 stuks gekleurd en geslepen glaswerk. (D:16 x W:52 x H:28 cm) |
Afmetingen | 16 x 52 x 28 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 441 |
Lot ID | 18430 |
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500